+420 571 112 089 pohoda@firmadat.cz

C80 Aurora odolný mobilní terminál

 

SKLADEM
zboží je k dispozici v omezeném množství

16.400,- Kč bez DPH
19.844,- Kč vč. DPH

 

CILICO C80 Aurora je zcela nový model ruční podnikového terminálu na platformě Android 11. CILICO přesunulo systém Android od běžného použití až k opravdovému průmyslovému OS, se zajištěním zabezpečení podnikové třídy a správy zařízení. S 8 MPx fotoaparátem, Near-field komunikací (NFC), GPS+BDS, 4G/LTE , integrovaným  Bluetooth a integrovaným 2D imagerem, kde skener je špičkou ve své třídě. Umožňuje samozřejmě i skenovat 1D kódy při zachování skenovací rychlosti. Součástí balení je i pogumovaný kryt, nabíječka. Možnost dokoupit dockovací nabíjecí stanici a pistol grip. Model C80 je vybaven USB-C konektorem s OTG.
Uptime: více než 8 hodin
Standby time: 300 hodin

HD Displej

5,72″ displej s rozlišením 1440×720 Vám nabídne mnoho. Rozlučte se s 2,5″ displeji ze starších terminálů.

HD fotoaparát

8 MPx není jen na focení, můžete s ním také skenovat 2D kódy.

WiFi připojení

WiFi 2.4 GHz a 5 GHz.
802.11 a/b/g/n/ac/r/e Fast roaming

LTE připojení

Nemáte WiFi – nevadí. Vložte SIM a připojte se přes běžný datový tarif s podporou LTE.

Čtečka čárových kódů

Ve standardu 2D imager (který umožňuje i čtení 1D kódů) v horní části zařízení. s tlačítky na boku pro snadné skenování.

Pošlape jako hodinky

Octa core 2.0GHz / 4 GB RAM /64 GB interní paměť, rozšířitelná o microSD

Velikost displeje

mAh kapacita baterie

CPU (jádra)

hmotnost (vč. baterie)

5,72″ palcový displej s vysokým rozlišením 1440x720

Displej na který jste zvyklý u mobilu je u tohoto skladového a prodejní terminálu samozřejmostí. Jemné rozlišení a kvalitní provedení jsou přednosti, kterými se může C80 pochlubit. Sklo je navíc ještě opatřeno od výroby vyměnitelnou fólií. V předchozích modelech byl 5″ displej 1280x720.

Odolný design za všech podmínek

Víme, že prostředí ve skladech a průmyslu není pro většinu přístrojů přátelské. Ale to neplatí pro Cilico C5S. Ten je k této práci stavěn!  Krytí IP 67 to dokazuje. Více o krytí IP 67 najdete zde : https://cs.wikipedia.org/wiki/Stupe%C5%88_kryt%C3%AD. Testován na pád z výšky 1,5 m.

Vysoká výdrž baterie

Baterie je mnohem výkonnější, než jste u mobilních zařízení zvyklí. Je brán zřetel na výdrž i náročnější podmínky.
S bateriemi LI-Ion s kapacitou 4600 mAh vás terminál nemusí čekat u nabíječky. Více než 8 hodin aktivního provozu.

Čtečka čárových kódů

Čtečka umístěna na horní straně zařízení je klasický 1D laserový skener nebo na přání 2D imager.  Kromě 1D laserového skeneru můžete samozřejmě využít ke čtení 2D kódů i fotoaparát. Rychlost skenování je ale v tomto případě pomalejší. Imager vždy sejme čárový kód rychleji. Navíc nová technologie imageru umožňuje skenovat z větší vzdáleností než 1D klasický laserový skener. Proto doporučujeme variantu s 2D čtečkou – imagerem.

Nehostinné prostředí?

Ne pro terminál C80. Pracovní prostředí  -20°C až +55°C. Displej může být suchý nebo mokrý. Pracovníci mohou používat prst, stylus nebo dotykové rukavice.

Poptávkový formulář

11 + 10 =